O blogu

 

Witaj!
To, że znalazłeś się na moim blogu to być może przypadek (co nie zmienia faktu, że możesz tu znaleźć ciekawe dla siebie informacje), a może szukasz rozwiązania problemów związanych z tym, że:

  • czujesz się przepracowany, zmęczony, a do tego – zawsze w biegu i często w tzw. „niedoczasie”,
  • rytm Twojego dnia wyznaczają godziny spotkań (zawodowych i prywatnych), zajęć (własnych i/lub dzieci) oraz niekończąca się lista rzeczy do zrobienia (w biurze i poza nim),
  • z trudem godzisz pracę i życie prywatne,
  • nie czerpiesz radości z życia i tego co masz, bo nie masz na to czasu i siły.

Jeśli tak to świetnie Cię rozumiem! – sama tego doświadczyłam i wiem jak brak odpowiedniej organizacji czasu potrafi utrudnić życie. Postanowiłam podzielić się swoją wiedzą z innymi, aby im również udało się odzyskać kontrolę nad czasem i własnym życiem. Jestem głęboko przekonana, że jeśli spróbujesz wprowadzić niektóre z prezentowanych przez mnie metod działania już wkrótce zobaczysz rezultaty.

Informacje, anegdoty, historyjki i przede wszystkim praktyczne rozwiązania, które tutaj znajdziesz pochodzą od osób chcących podzielić się własnymi doświadczeniami i stosowanymi na co dzień technikami. Z całą pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Coś co skutecznie odmieni Twoje zabiegane życie.

Wyobraź sobie rzeczywistość, w której cieszysz się każdym dniem. Wiesz dokąd zmierzasz każdego dnia, spędzasz czas z tymi na których najbardziej Ci zależy, robisz to co daje Ci prawdziwą satysfakcję i przyjemność (zawodowo i prywatnie). Czujesz, że żyjesz i się rozwijasz. A czas – masz świadomość, że wykorzystujesz go w najlepszy możliwy dla Ciebie sposób. Efekt – ogromny komfort psychiczny i emocjonalny.

Jestem również bardzo ciekawa Twoich doświadczeń związanych z zarządzaniem czasem i wyznaczaniem życiowych celów – pisz śmiało:)!

Miłej lektury!
Pola

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: